Oferta Sesji

Home / Oferta Sesji

Oferta Sesji Rozwojowych prowadzonych przez Team NASZE 5 MINUT

OFERTA DLA KOBIET

– „Potęga kobiecości”
Dwustopniowa sesja o relacjach damsko-męskich.
Spotkania dla kobiet zainteresowanych odkryciem własnej kobiecości w przestrzeni życia psychicznego, duchowego i wyglądu zewnętrznego oraz poprawą relacji z ważnymi mężczyznami w swoim życiu (mężem, synem, ojcem).
2 x 2h
Koszt jednej sesji: 49 zł/os.

– „Macierzyństwo Odprężone”
Seria trzech spotkań dla Mam, które pragną połączyć odpoczynek i odprężenie z wiedzą.
3 x 2h
Koszt jednej sesji: 49 zł/os.

– „Kobieta spełniona. Być na miejscu w swoim życiu”
Sesja motywacyjno – rozwojowa dla kobiet, które myślą o zmianach w życiu.
1 x 3h
Koszt sesji: 90 zł/os.

– „Zrozumieć gniew. Co warto o nim wiedzieć, by na co dzień żyło się łatwiej?”
Seria trzech spotkań, których celem poszerzenie wiedzy uczestniczek na temat emocji gniewu i zdobycie umiejętności panowania nad nim. Podczas spotkań uczestniczki będą mogły rozeznać swój „styl gniewania się”, poznać najczęstsze źródła gniewu wspólne dla wszystkich ludzi, dowiedzieć się czym jest „błędne koło gniewu” i jak je przerwać, poznać 5 sposobów okazywania gniewu i wiele innych ciekawych informacji.
3×2,5 h
Koszt jednej sesji: 69 zł/os.

OFERTA DLA MĘŻCZYZN 

– „Dobra Nawigacja”
Sesja motywacyjno – rozwojowa dla mężczyzn, którym zależy na byciu mądrym człowiekiem, kochającym mężem i troskliwym ojcem.
1 x 4h
Koszt sesji: 120 zł/os.

OFERTA DLA MAŁŻEŃSTW

– „Etapy życia małżeńskiego”
Sesja dla par, które mają świadomość tego, iż małżeństwo w toku swojego trwania się zmienia i stawia przed małżonkami wciąż nowe zadania. Ba, sam przecież człowiek zmienia się w toku swojego życia, więc tak szczególna wieź, jaką jest małżeństwo, z pewnością nie jest niczym stagnacyjnym, niezmiennym. Uczestnicy zapoznają się z etapami małżeństwa, które propaguje za Oceanem psychoterapeuta katolicki Gragory Popcak, a także z trójczynnikową koncepcją miłości R. Sternberga. Kluczem do bycia szczęśliwymi ze sobą w małżeństwie jest świadomość istnienia praw, którymi rządzi się małżeństwo i umiejętność postępowania wg nich. Wówczas dla ludzi dobrej woli i otwartych na dobro drugiej osoby tworzenie satysfakcjonującego związku jest bardzo możliwe.
Czas trwania: 1×4 h
Koszt sesji: 120 zł od pary

– „Konflikty w małżeństwie. Jak umieć sobie z nimi radzić.”
Świetne spotkanie adresowane do par, które chcą dowiedzieć się więcej na temat „zdrowego kłócenia się”. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana wiedza na temat anatomii konfliktu, życia emocjonalnego człowieka, najczęstszych błędów kognitywnych, które „podgrzewają” atmosferę konfliktu. Dużo zdrowej i życiowej wiedzy, przekazanej za pomocą ciekawych metod, w tym scenek teatralnych. Spotkanie prowadzi para małżeńska.
Czas trwania: 1x4h
Koszt sesji: 120 zł od pary

– „Małżeńska Skrzynka z Narzędziami. Jak dbać o miłość w małżeństwie.”
Sesja poświęcona praktycznym wskazówką, jak dbać o relacje w małżeństwie.
1×3 h
Koszt sesji: 100 zł od pary

ZAPRASZAMY! TEAM NASZE 5 MINUT