Warsztaty Sekretnik Szczęśliwej Żony – 9 lutego. Zapisy.

Drogie Panie.

Serdecznie zapraszam Was do udziału we warsztatach
„Sekretnik Szczęśliwej Żony”.
Warsztaty adresowane są tych z Pań, które są już doświadczone w „sztuce małżeńskiej” jak również do przyszłych Żon, które o tajnikach relacji damsko-męskiej chciałyby wiedzieć jeszcze więcej.

Warsztaty wypełnione są na wskroś praktycznymi informacjami, które pozwalają nazwać filary, na których opierają się dające satysfakcję obu współmałżonkom relacje.

Zapraszam Was do uczestnictwa. Szczególnie kiedy potrzebujecie:
🌸 wzmocnienia,
🌸 orzeźwienia,
🌸 zrozumienia,
🌸 inspiracji.

Drogie Panie. Małżeństwo zawsze wiele od ludzi wymaga stąd nigdy dość starań, nigdy dosyć troski o wzmocnienie tej szczególnej więzi jaka trwa między małżonkami. Choćby była różnej jakości, są przecież przeróżne okoliczności życia i różna kondycja człowieka, trzeba wciąż zabiegać i od siebie wymagać.

Podczas spotkania dowiecie się:
🌸 co w kobiecie urzeka mężczyznę najbardziej;
🌸 jakie cechy męskiej psychiki domagają się ze strony kobiety „adoracji”, by w konsekwencji żona doświadczała od męża głębokiej miłości i szacunku;
🌸 na co zwracać uwagę, by relacja małżeńska intrygowała oboje małżonków przez cały czas trwania małżeństwa.

Warto wiedzieć o tym, co powyżej. Znajomość tych kwestii jest elementem przeciwdziałania szkodliwej rutynie, która na skutek zaniedbań, skutecznie „unieruchamia relację małżeńską”, stopując jej rozwój i gasząc zapał współmałżonków.

Zatem do zobaczenia 9 lutego.
Będzie mi miło się z Wami spotkać.

🌸 Zgłoszenia smsem pod numer tel.: 502-342-454 lub e-mailowo: marta.franczak@gmail.com
🌸 Koszt udziału: 70 zł/os. (w tym materiały i poczęstunek)
🌸 Wydarzenie na Facebooku
🌸 Adres: ul. 11 Listopada, Bielsko-Biała. Pasaż „Pod Orłem”

Kim jestem?

Nazywam się Marta Franczak, jestem żoną kochanego męża, Arka oraz mamą 5 dzieci. Od lat praktykuję jako katolicki doradca rodzinny, Wraz z mężem współtworzymy projekt Nasze 5 Minut, w ramach którego pracujemy z narzeczonymi, małżeństwami, kobietami i mężczyznami. Bardzo lubimy to, co robimy. Wypływa to wszystko z naszego serca. Naszym celem: szczęśliwe rodziny. Jeśli Waszym też, to zapraszam!

Foto relacja z poprzedniego spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *