„Zrozumieć gniew” – warsztat dla kobiet. Już 12 stycznia

„Zrozumieć gniew” to warsztat dla kobiet podczas, którego:

➡️ zobaczysz, że gniew jest potrzebną emocją, która w określonych przypadkach chroni człowieka przed destrukcją i chorobami;
➡️ odkryjesz, w jaki sposób okazywać gniew z szacunkiem;
➡️ dowiesz się o trzech rodzajach przeżywania gniewu;
➡️ poznasz 6 sposobów jego okazywania;
➡️ uświadomisz sobie, w jaki sposób Ty najczęściej reagujesz, kiedy się gniewasz.

Temat gniewu jest rzadko poruszany. Stanowi niejako temat tabu, gdyż nasuwa skojarzenia związane często z niedojrzałością emocjonalną, furią, histerią. Bywa, iż okazywanie gniewu przez niektórych ludzi uznane jest za przejaw słabości, prymitywizmu. Zdecydowana większość ludzi „wstydzi” się swoich gniewnych uczuć, dąży do ich usunięcia lub maskowania, co często się nie udaje.
Na temat gniewu panuje mnóstwo nieprawdziwych przekonań. Dostarczenie wiedzy da szansę na nowy strat w „relacji do emocji gniewu”. Dzięki temu gniew przestanie straszyć i panować, a zacznie służyć i budować – jeśli zostanie w końcu zrozumiany. Da się wówczas opanować i nastąpi upragniony pokój serca, duszy i ciała, który nie jest wynikiem braku niesprzyjających zewnętrznych okoliczności, a celowych działań człowieka, któremu gniew wskazuje „źródło problemów”.

Serdecznie zapraszam Was, Drogie Panie – żony, mamy, byście sobotnie popołudnie spędziły na odkrywaniu „głębi gniewu” i mogły z nową wiedzą i energią zadbać o zdrowe relacje ze sobą samą jak i z bliskimi.

➡️ Kiedy: sobota, 12 stycznia, godz. 15:00 – 18:00.
➡️ Gdzie: ul. 11 Listopada 60-62 (Pasaż pod Orłem).
➡️ Prowadząca: Marta Franczak, doradca rodzinny z 12 – letnim stażem.
➡️ Ilość uczestniczek: 10 (decyduje kolejność zgłoszeń).
➡️ Koszt uczestnictwa: 70 zł (poczęstunek oraz materiały)
Zgłoszenia proszę kierować na: marta.franczak@gmail.com (proszę w treści maila podać numer tel. kontaktowego) lub smsem pod numer: 502-342-454.

Kim jestem:
Nazywam się Marta Franczak i od 12 lat praktykuję jako katolicki doradca rodzinny, prowadząc Gabinet Strefa Udanego Małżeństwa.
Prywatnie jestem żoną i mamą 5 dzieci.
Wraz z mężem Arkadiuszem od 7 lat rozwijamy projekt Nasze 5 Minut, pragnąc dzielić się wiedzą z zakresu psychologii relacji z małżeństwami i osobami indywidualnymi. Bliskie są nam wartości chrześcijańskie. Aktywnie współpracujemy z Duszpasterstwem Rodzin Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Od 3 lat jesteśmy wykładowcami na Studium Teologii Rodziny w Bielsku-Białej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *