Warsztaty ze śniadaniem: „Sekretnik Szczęśliwej Żony”. Już 12 stycznia

Styczeń Dobrze Rozpoczęty!
Weź udział w wyjątkowym spotkaniu.
Warsztaty połączone ze śniadaniem!
Warsztaty z ciekawym tematem!

„Sekretnik Szczęśliwej Żony.
Być jeszcze bardziej kochaną przez męża? Czemu nie?”

Połączenie DOBREGO Z POŻYTECZNYM!
Warsztaty „Sekretnik Szczęśliwej Żony” to czas relaksu, czas refleksji, czas wzrostu, czas umocnienia.

Spotkanie jest adresowane do kobiet, które cenią swoje powołanie do małżeństwa i pragną wciąż nabywać nowe lub wzmacniać istniejące już umiejętności związane z budowaniem satysfakcjonującej relacji z mężem.

Dzięki warsztatom:
➡️ Poznasz V filarów męskości. Dzięki tej wiedzy pełniej zrozumiesz męską naturę Twojego Męża. Na pewne kwestie w Waszej relacji popatrzysz z innej perspektywy.
➡️ Dowiesz się, co zachęca mężczyznę do okazywania żonie miłości. Dowiesz się również, jakie zachowania ze strony żony zniechęcają męża do jej adorowania.
➡️ Dowiesz się, co w kobiecej psychice, duchowości i cielesności jest najbardziej pociągającego dla dojrzałego i mądrego mężczyzny. Zobaczysz „mozaikę kobiecości idealnej” oczami mężczyzny.
➡️ Doświadczysz poczucia wspólnoty z innymi kobietami, które ubogacą Cię własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Kobiety zawsze były razem: matki, córki, ciocie, babcie, sąsiadki.
Wiele jest dziś jednak kobiet odosobnionych, zamkniętych w wieżowcach na malutkiej przestrzeni, pozbawionych łatwego, osobistego kontaktu z najbliższymi ich sercu ludźmi: mamą, siostrą, przyjaciółką, itp. Bywa, iż duszą się w swym „ciasnym świecie”, zubożonym o relacje, których tak bardzo pragną. Trzeba się umówić, żeby kogoś zastać, czekać na spotkanie czasami tygodniami. Ilość spraw związanych z „obsługą dzieci”, szczególnie tych, których trzeba gdzieś zawieźć lub skądś przywieźć, skutecznie likwiduje coś takiego jak „wolne popołudnie w tygodniu”, nawet „wolne późne popołudnie”. A wieczorami to już walka o tętno, by móc doczołgać się do łóżka i zapaść czasami w krótki sen, przerywany nieraz po X razy.

Dziewczyny!
Działamy!
Spotykamy się i gadamy!
Robimy to, w czym jesteśmy najlepsze!
Budujemy relacje! I te w domach i te na zewnątrz!

Warsztaty rozpoczną się pysznym śniadaniem, po którym nastąpi część merytoryczna spotkania.
Zaprezentowana wiedza oparta jest na fachowej literaturze (z zakresu psychologii płci, osobowości, rozwoju), doświadczeniu zawodowym związanym z pracą z małżeństwami, doświadczeniu wywiedzionym z opowieści kobiet uczestniczących w 13 edycjach warsztatów „Potęgi kobiecości” oraz własnym doświadczeniu, żony od 13 lat i mamy 5 dzieci.

Zapraszam serdecznie do udziału w spotkaniu.
Spotkanie adresowane jest do żon i przyszłych żon, ceniących wartości chrześcijańskie, dla których staranie się o tworzenie szczęśliwego małżeństwa jest wynikiem świadomych zabiegów.

Serdecznie zapraszam.
Warto przyjść, zjeść spokojnie, bez dzieci i to w dodatku coś, co samej się nie przygotowało oraz odkryć nowe spojrzenie na relację z mężem. Bycie kochaną przez męża, jest dla Kobiety bardzo ważne, zaś dla Mężczyzny oddanie żony jest czymś bezcennym. O skarby ukryte w relacji małżeńskiej warto zawalczyć. Relację trzeba rozumieć, by móc w niej pełni być wolnym.

➡️ Kiedy: sobota, 12 stycznia, godz. 9:00 – 13:00.
➡️ Gdzie: ul. 11 Listopada 60-62 (Pasaż pod Orłem).
➡️ Prowadząca: Marta Franczak, doradca rodzinny z 12 – letnim stażem.
➡️ Ilość uczestniczek: 10 (decyduje kolejność zgłoszeń).
➡️ Koszt uczestnictwa: 99 zł (śniadanie oraz materiały)
Zgłoszenia proszę kierować na: marta.franczak@gmail.com (proszę w treści maila podać numer tel. kontaktowego) lub smsem pod numer: 502-342-454.

Przypominam raz jeszcze, iż podczas spotkania jedna z uczestniczek wylosuje darmową wejściówkę na warsztaty.

Zapraszam. Marta Franczak z Nasze 5 Minut

Kim jestem:
Nazywam się Marta Franczak i od 12 lat praktykuję jako katolicki doradca rodzinny, prowadząc Gabinet Strefa Udanego Małżeństwa.
Prywatnie jestem żoną i mamą 5 dzieci.
Wraz z mężem Arkadiuszem od 7 lat rozwijamy projekt Nasze 5 Minut, pragnąc dzielić się wiedzą z zakresu psychologii relacji z małżeństwami i osobami indywidualnymi. Bliskie są nam wartości chrześcijańskie. Aktywnie współpracujemy z Duszpasterstwem Rodzin Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Od 3 lat jesteśmy wykładowcami na Studium Teologii Rodziny w Bielsku-Białej.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/FranczakiRelations/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *