24 listopada – Sekretnik Szczęśliwej Żony – warsztaty ze śniadaniem

Drogie Panie. Zacne Żony.
Niech nadchodzący sobotni poranek
będzie Waszą „Strefą Odprężenia i Rozwoju”.
 
Przygotowałam dla Was „ucztę dla ciała”
ubogaconą „ucztą intelektualną”.
 
Śniadanie plus warsztaty!
Połączenie DOBREGO Z POŻYTECZNYM!
 
Część warsztatowa będzie podróżą w zakątki relacji małżeńskiej, w których bytują arcyważne zasady decydujące o tym, iż jesteś gotowa wykrzyczeć całemu światu: „JESTEM SZCZĘŚLIWĄ ŻONĄ”
A jesteś szczęśliwą żoną?
➡️ Czy wiesz, jakie cechy, wg mężczyzny, budują obraz „kobiety idealnej”?
➡️ Czy wiesz, co takiego robią niektóre kobiety lub czego nie robią, że ich mężowie adorują je i kochają „skutecznie”, tzn. kochają tak, iż te żony czują się kochane?
➡️ Czy chciałabyś się dowiedzieć?
➡️ Czy chcesz rozpocząć ze mną tworzenie własnego „Sekretnika Szczęśliwej Żony”, w którym umieścisz „przepisy na udane małżeństwo”?
 
Spotkanie adresowane jest do żon, ceniących wartości chrześcijańskie, dla których staranie się o tworzenie szczęśliwego małżeństwa nie jest dziełem przypadku, a świadomych zabiegów.
 
Zaprezentowana wiedza oparta jest na fachowej literaturze (z zakresu psychologii płci, osobowości, rozwoju), doświadczeniu zawodowym związanym z pracą z małżeństwami, doświadczeniu wywiedzionym z opowieści kobiet uczestniczących w 13 edycjach warsztatów „Potęgi kobiecości” oraz własnym doświadczeniu, żony od 13 lat i mamy 5 dzieci.
 
Serdecznie zapraszam.
Warto przyjść, zjeść spokojnie, bez dzieci i to w dodatku coś, co samej się nie przygotowało oraz odkryć nowe spojrzenie na relację z mężem. Bycie kochaną przez męża jest dla Kobiety bardzo ważne, zaś dla Mężczyzny oddanie żony jest czymś bezcennym. O skarby ukryte w relacji małżeńskiej warto zawalczyć. Relację trzeba rozumieć, by móc w niej pełni być wolnym.
 
➡️ Kiedy: sobota, 24 listopada, godz. 9:00 – 13:00.
➡️ Gdzie: ul. 11 Listopada 60-62 (Pasaż pod Orłem).
➡️ Prowadząca: Marta Franczak, doradca rodzinny z 12 – letnim stażem.
➡️ Ilość uczestniczek: 10 (decyduje kolejność zgłoszeń).
➡️ Koszt uczestnictwa: 99 zł (śniadanie, słodkości, świeże soki owocowe, materiały).
Zgłoszenia proszę kierować na: marta.franczak@gmail.com (proszę w treści maila podać numer tel. kontaktowego) lub smsem pod numer: 502-342-454. Zgłoszenia do 22 listopada.
 
 
Kim jestem?
Nazywam się Marta Franczak i od 12 lat praktykuję jako katolicki doradca rodzinny, prowadząc Gabinet Strefa Udanego Małżeństwa.
Prywatnie jestem żoną i mamą 5 dzieci.
Wraz z mężem Arkadiuszem od 7 lat rozwijamy projekt Nasze 5 Minut, pragnąc dzielić się wiedzą z zakresu psychologii relacji z małżeństwami i osobami indywidualnymi. Bliskie są nam wartości chrześcijańskie. Aktywnie współpracujemy z Duszpasterstwem Rodzin Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Od 3 lat jesteśmy wykładowcami na Studium Teologii Rodziny w Bielsku-Białej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *