Podziękowania dla Tytanowych Małżeństw. Już po sesji! Dzięki Wam było pięknie!!!

Drodzy Małżonkowie.

Serdecznie Wam dziękujemy za Wasz udział w niedzielnym spotkaniu Tytanowych Małżeństw.
Z serca Wam życzymy, abyście odważnie kroczyli drogą Waszego Małżeńskiego Powołania.
Uprzejmie zachęcamy, byście z uwagą przeczytali poniższy fragment:

💥„Bóg, który stworzył człowieka z miłości, powołał go także do miłości, która jest podstawowym i wrodzonym powołaniem każdej osoby ludzkiej. Sam Bóg jest twórcą małżeństwa. Powołanie do małżeństwa jest wpisane w samą naturę mężczyzny i kobiety, którzy wyszli z ręki Stwórcy. Małżeństwo nie jest instytucją czysto ludzką, chociaż w ciągu wieków ulegało licznym zmianom w różnych kulturach, strukturach społecznych i postawach duchowych. Chociaż godność tej instytucji nie wszędzie ukazuje się z taką samą jasnością, to jednak we wszystkich kulturach istnieje pewne zrozumienie dla znaczenia związku małżeńskiego. Dobro osoby oraz społeczeństwa ludzkiego i chrześcijańskiego łączy się ściśle z pomyślną sytuacją wspólnoty małżeńskiej i rodzinnej.” (Katechizmu Kościoła Katolickiego, artykuł siódmy).

Cieszymy się, że przyjęliście nasze zaproszenie do udziału w sesji.
Również i dla nas był to dobry czas, kiedy i nasze małżeństwo wzmocniło się.
Cokolwiek czynimy w trosce o inne małżeństwa, jest to dla nas podporą, gdyż uświadamiamy sobie
jeszcze pełniej, jakże jest ono, Małżeństwo, wielkim wyzwaniem.

Dziękujemy też p. Agacie i Arturowi Markowskim, którzy zadbali o to, by nasi Szanowni Goście byli syci na ciele, a także dziękujemy wspaniałym muzykom, pani Marii Wieji oraz panu Grzegorzowi Steciowi za cudowną oprawę muzyczną.

Drodzy Małżonkowie, jeśli macie ochotę, zostawcie swoje opinie w komentarzach. Napiszcie również propozycje zagadnień, które dotyczą relacji małżeńskich i rodzinnych, które są dla Was szczególnie ważne i chcielibyście, byśmy o tym przygotowali sesje czy to dla kobiet, dla mężczyzn lub par.

Z serca Wam dziękujemy.
Marta i Arek Franczakowie
O Tytanowych na FB: https://www.facebook.com/FranczakiRelations/
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *