Tytanowe Małżeństwa. Sakramentalni nie do zdarcia. Sesja już w październiku!

Sesja „Tytanowe Małżeństwa. Sakramentalni nie do zdarcia”.

Co dla Was, Szanowni Małżonkowie przygotowaliśmy?
Szczegóły poniżej.

Czy znacie 8 etapów życia małżeńskiego?

Jeśli nie, to będziecie mieć wspaniałą okazję, by dowiedzieć się interesujących szczegółów na temat każdego z etapów. Zdobyte informacje pozwolą Wam określić czy znajdujecie się na właściwym miejscu we właściwym czasie. Dzięki nowej wiedzy rozeznacie jakie wyzwania czekają Was na obecnym etapie Waszego małżeństwa. Świadomość tego, że małżeństwo się zmienia i jak się zmienia da Wam poczucie bezpieczeństwa i wyposaży Was w odpowiednie narzędzia służące do pielęgnowania Waszej małżeńskiej więzi. Małżeństwo, podobnie jak człowiek, na każdym etapie swojego wzrostu, ma inne potrzeby. Tytanowi Małżonkowie są bogaci o tę wiedzę i w oparciu o nią zdobywają nowe umiejętności, by cieszyć się sobą przez całe ich małżeńskie życie.
Poznajcie zatem 8 etapów życia małżeńskiego, by Wasze sakramentalne małżeństwo było jeszcze bardziej nie do zdarcia.

Czy wiecie jakie sygnały wysyła zdrowe, mocne małżeństwo?

Jeśli nie, to podczas spotkania będziecie mogli określić stan zdrowia Waszego małżeństwa i podjąć adekwatne środki wzmacniające jego kondycję. Znając przyczynę jego osłabienia będziecie mogli skuteczniej zaaplikować odpowiednie działania regenerujące jego moce do uszczęśliwiania Waszej dwójki.  Zdobycie świadomości w przestrzeni „odżywczych” zabiegów relacyjnych da Wam radość płynącą z realnego wpływu jaki jest
w Waszym zasięgu na kondycję Waszej więzi małżeńskiej. Tytanowi Małżonkowie starają się „zdrowo odżywiać swoje małżeństwo”. Na zapleczu swojej relacji posiadają Dobrą Wolę i ufność w Bożą Pomoc, stąd są w stanie mimo wymagającej codzienności, prowadzić swoje małżeństwo na wysokim poziomie a sobie i dzieciom zapewnić życie w wyższym standardzie: atmosferze ufności i zrozumienia. Bezcenne dziś skarby w rodzinie!

Czy wiecie, co czyni kobietę kobiecą w oczach mężczyzny,
a mężczyznę męskiego w oczach kobiety?

Jeśli nie wiecie, to będziecie mieć szansę „ogarnąć” tę kwestię. Tytanowi Małżonkowie są lotni w tym temacie. Wiedzą, iż w prawidłowo rozwijających się małżeństwach podobanie się sobie nawzajem jest objawem zdrowia ich relacji.  Utrzymanie „blasku swojej płci” w odbiorze drugiego jest orzeźwiające dla pary małżeńskiej, stanowi niewyczerpane źródło wzajemnej fascynacji wynikającej z inności drugiego.
Jeśli powyższy tekst wydaje się Wam „bajkowym mitem” to jest to potwierdzenie, iż koniecznie Wam potrzeba przełomu w postrzeganiu wzajemnej atrakcyjności jako ważnego elementu w budowaniu satysfakcjonującej więzi małżeńskiej.

Zapraszamy 7 października
Dom Pielgrzyma w Hałcnowie, ul.Wyzwolenia 334, Bielsko-Biała
Godziny: 16:00 – 20:00
Koszt udziału: 100 zł od pary, w tym poczęstunek i materiały
Zapisy: smsem pod numer 502-342-454 z podaniem Waszego adresu mailowego i personaliów.
Decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1077425099094163/

Pozdrawiamy i zapraszamy. Marta i Arek Franczak z Nasze 5 Minut

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *