Potęga Kobiecości – Maxi Sesja. Start w Dorosłość.

Wkrótce Potęga Kobiecości – Maxi Sesja. Start w Dorosłość. Sesja adresowana do młodych kobiet: 17-20 lat, przed którymi świat stoi otworem.

Młodość to czas wyborów. Jestem za tym, by były jak najlepsze i jak najtrafniejsze. Stąd bezcenna jest orientacja w przestrzeni własnych pragnień i ich sensowności w kontekście dorosłego życia. Bezcenna jest wiedza dotycząca fundamentów skutecznego działania. Nieoceniona wiedza dotycząca psychologii płci (wpływ różnic psychologicznych na relacje damsko-męskie).

Mając lat 18 wpadła mi w ręce książka Johna Gray’a „Kobiety są z Wenus, mężczyźni z Marsa”. Doznałam wstrząsu jako młoda dziewczyna. Nie miałam zielonego pojęcia, iż świat babsko-męski wymaga dojrzałości, wiedzy, roztropności (między romantyzmem a rozwagą) i że po prostu trzeba dorosnąć (mentalnie przede wszystkim, metryka nie wiele znaczy), by się w nim sprawnie poruszać. Wtedy już od dwóch lat „chodziłam” z chłopakiem i w mojej głowie oprócz porad z „Bravo” wiele nie było w tym temacie (poza „paradami” kochanej Mamy, którą jednak słuchałam, tak jak się słucha mając lat naście). Owe zaś porady z pism dla nastolatków były „groźne” teraz mogę powiedzieć „mordercze”. Wtedy tego nie wiedziałam, wkuwałam słówka z niemieckiego (na marginesie nie znoszę tego języka), zdawałam wiecznie matematykę (byłam zbyt pyskata, by nauczycielka z matematyki mogła mnie nie zauważyć) i nie miałam styczności z literaturą z zakresu relacji on-ona. (Zresztą, byłam nastolatką z krwi i kości i wiedziałam już przecież wszystko:) Aż tu, proszę. Po „kosmicznej” lekturze doznałam „błysku” (w psychologi tak się mówi na olśniewające „aha”). Od tej pory trwa moja PASJA. Czekajcie, policzę…trwa lat 16! I wciąż się uczę, uczymy się z mężem jak razem żyć, tworzyć szczęśliwą rodzinę. Mój mąż Arek, to nie ten chłopak z „młodości”. Arkadiusz to Najmądrzejszy wybór mojego życia!

Mam nadzieję, iż teraz wiecie SKĄD POMYSŁ NA POTĘGĘ KOBIECOŚCI – START W DOROSŁOŚĆ.

Tematy sesji:
„Życie na Szczycie” czyli Fundamenty Życiowego Sukcesu.

„Rozważna i Romantyczna” czyli Ty, On i udany Związek.

Termin: 2 grudzień 2017 roku, godz. 9:00-12:00

Miejsce: ul. 11 listopada 60-62, Bielsko-Biała

Zapisy i szczegółowe informacje: spotkania@nasze5minut.pl, tel.: 502-342-454

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *