#2 Nocne Blogowanie Matki Polki – „Życie na Szczycie”

23:35, słuchawki na uszach i Alvaro Soler. Mamuśka, czyżby już kryzys wieku średniego? No cóż, jestem przed 50-tką (jeszcze 16 lat, by dobić półwiecza).

W związku z tym, co wyżej, postanowiłam napisać Wam co nieco o jednej z moich Sesji – „Życie na Szczycie”. Cóż Matka piątki dzieci może wiedzieć o Sukcesie – bo większość tak odczyta „drugie dno” nazwy sesji. Czuję się Kobietą Sukcesu, Kobietą, która zalicza „Szczyty cierpliwości”, „Szczyty tolerancji”, „Szczyty absurdu” – kiedy patrzę jak dzieci jedzą papier – może brakuje im witamin?

A tak na poważnie. Odnalazłam swoje miejsce na Ziemi – w sensie dosłownym – to dla Poczty Polskiej i w sensie egzystencjalnym. Kocham być Żoną, kocham być Matką, kocham uczyć swoje dzieci (stąd przygoda z edukacją domową), kocham pracować z ludźmi dorosłymi – prowadzić szkolenia i sesje rozwoju osobistego, sesje rozwoju relacji małżeńskiej, sesje poświęcone sensownemu rodzicielstwu. Kocham pracować z moim Mężem, bez którego nie byłabym tam gdzie jestem.

„Życie na Szczycie” to spotkanie, które ma Tobą wstrząsnąć, byś „otrzepała się” z nonsensu „lustra społecznego” i ruszyła się w końcu, by zdobyć Własne K2. I Ty masz coś, co kochasz i jest „coś”, co kocha Ciebie i ciągnie Cię jak magnes. Odkryj swoje powołanie, a „machina sukcesu” ruszy sama. I nigdy, przenigdy nie porównuj się do nikogo! Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, tylko w reklamach wmawia się, że jeden kisiel dla wszystkich. Dla Ciebie życie smakuje inaczej, niż dla mnie. Odkryj swoją drogę na Szczyt. Spotkajmy się! Wkrótce „Życie na Szczycie” na mieście. W Bielsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *